CWB40-11-30D24, 40A, 230V, 50/60Hz, IP20
CWB40-11-30D24, 40A, 230V, 50/60Hz, IP20 est en rupture de stock et sera expédié dès qu’il sera de retour en stock.
Impossible de charger la disponibilité pour le Service de retrait
Estimation des frais de livraison
Veuillez corriger les erreurs suivantes :
Description
Description
- Rated Insulation Voltage Ui (IEC 60974-4-1): 1000 V
- Rated Insulation Voltage Ui (UL, CSA): 600 V
- Rated Operational Frequency: 25 Hz - 400 Hz
- Mechanical Lifespan (AC/DC): 6 million
- Electrical Lifespan AC3: 1.6 million
- Degree Protection Main Terminal: IP10
- Degree of Protection IP (Control Circuit): IP20
- Rated Current: 40 A
- Rated Current AC4: 18.5 A
- Rated Current AC1: 60 A
- Rated Operational Voltage Ue (IEC 60947-4-1): 1000 V
- Rated Operational Voltage Ue (UL/CSA): 600 V
- Height: 115 mm (4.53 in)
- Width: 54 mm (2.13 in)
- Depth: 120.7 mm (4.75 in)
- Weight: 0.91 kg
- Main Contact: 3 NO
- Control Voltage: 230V 50/60Hz